Achizitie Tricouri si Sepci -109084

imagine-stagiu-practica-cu-sigle

 

PROIECT:

„Stagii de practică - creșterea inserției pe piața muncii a studenților din regiunea Sud-Est” – cod SMIS 109084

 

ACHIZITOR:

FUNDAŢIA „ȘCOALA ROMÂNĂ DE AFACERI A CAMERELOR DE COMERȚ ȘI INDUSTRIE” - FILIALA BRĂILA

 

Către:    Toți operatorii economici interesați

 

 

INVITAȚIE DE OFERTARE

- Imbracaminte, incaltaminte, articole de voiaj si accesorii  –

-  tricouri si  sepci -

 

ȘCOALA ROMÂNĂ DE AFACERI A CAMERELOR DE COMERȚ ȘI INDUSTRIE - FILIALA BRĂILA, cu sediul în Al. Pensionatului nr. 3, Brăila, jud. Brăila, cod de înregistrare fiscală 14700322, în calitate de BENEFICIAR al proiectului „Stagii de practică - creșterea inserției pe piața muncii a studenților din regiunea Sud-Est” – cod SMIS 109084 și în vederea implementării proiectului ante-menționat, intenționează să achiziționeze in vederea desfasurarii stagiilor de practica - Imbracaminte, incaltaminte, articole de voiaj si accesorii - pentru tricouri, sepci si camasi.

Vă invităm să ne înaintați oferta dumneavoastră pentru tricouri si  sepci .

 

I.DESCRIEREA PRODUSELOR

Vanzatorul  va  furniza catre beneficiar tricouri, sepci si camasi, avand urmatoarele caracteristici:

1. Tricouri polo 100% bumbac, culoare albastru, numar total 362 bucati, dimensiuni XS, S, L, M, XL (structura dimensiumnilor se va preda de catre achizitorul furnizorului la semnarea contractului), maneca scurta, gramaj minim 200gr/mp, pret maximal /buc -  60 lei inclusiv tva;

2. Sepci 362 bucati, reglabile,culoare albastru, 100% bumbac,  gramaj minim 260gr/mp, pret maximal /buc 22 lei inclusiv tva;

 

Produsele vor fi livrate conform tuturor uzanțelor general acceptate și practicate pe piața comercială a acestui tip de produse.

 

Prețurile vor fi exprimate franco beneficiar (achizitor). Livrarea se face pe cheltuiala furnizorului la adresa: Aleea Pensionatului, Nr 3, Braila toate riscurile transportului fiind în sarcina Furnizorului (Vanzatorului). Termenul maxim de livrare a produselor  este 21.06.2019.

 

Plata produselor  se va face în termen de 60 de zile de la livrarea tuturor produselor solicitate.

 

II.PREZENTAREA OFERTELOR

Ofertele vor include datele de identificare (sediu social, cod fiscal) și datele de contact ale ofertantului (e-mail, adresă de contact – dacă diferă de adresa sediului social).

 

 

 

 

Ofertele vor fi adresate către Beneficiar și vor putea fi transmise atât electronic, la adresa de e-mail srabraila@gmail.com, cât și în format tipărit la adresa: Aleea Pensionatului , nr 3, Brăila, jud Brăila.

 

 

Oferta va enunța cel puțin: pretul unitar fără TVA pentru fiecare reper în parte, precum și valoarea  totala fără TVA și cu TVA. Preturile vor fi exprimate în lei.

 

Înaintarea unei oferte de prețuri echivalează cu asumarea în detaliu a tuturor cerințelor cuprinse în descrierea produselor, cu excepția cazului în care aceasta cuprinde o descriere contrară a caracteristicilor produselor  ofertate.

 

Valorile fara TVA estimate si  maxim plătibile ale produselor sunt de 29684,00 lei cu tva inclus.

 

Data și ora limită de prezentare a ofertelor:  14.06.2019, ora 16.00.

 

III.Criteriu atribuire:

Va fi contractată oferta cea mai avantajoasă, respectiv aceea care respectă specificațiile tehnice minime și are cel mai scăzut preț total fără TVA. Ofertele primite după data și ora limită de prezentare a ofertelor nu vor fi evaluate.

 

Data: 07.06.2019